листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик РЕВИДИРАН за Акционерско собранје на 14.03.2018 година


Javen povik Revidiran za Akcionersko sobranie na 14.03.2017 godina.pdf

Објавено на: 27.02.2018 09:32:50
Документ БР.: DOC_10109-6/2018
Урнек: Јавен повик за собрание