листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилникот за котација Ве известуваме за следнава ценовно чувствителна информација.

Согласно Глава 6 од Правилникот за котација Гтд Бетон-Штип а.д.Штип Ве известува дека годишните  неревидирани финансови извештаи ќе ѓи објави најдоцна до 15-03-2018год.

Објавено на: 27.02.2018 09:50:41
Документ БР.: DOC_10191-64/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации