листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно точка 6.09  од Правилата за котација на хартии од вредност

Ве известуваме дека годишните неревидирани финансиски извештаи за 2017 г.

ке ги објавиме до 15.03.2018 г.

 
Објавено на: 27.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-65/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации