листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје, Годишните неревидирани, неконсолидирани финансиски извештаи за 2017 година, ќе ги објави до 15.03.2018 година.

Објавено на: 27.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-67/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации