листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2017


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2017 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 27.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-23/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.