листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-31.12.2017 година


Obrazlozenie_Bilans na uspeh_01.01-31.12.2017.pdf

Објавено на: 27.02.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-69/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации