листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација Ве известуваме дека Димко Митрев а.д. Велес Годишните неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за 2017 година ќе ги објавиме најкасно до 15.03.2018 година

Објавено на: 27.02.2018 13:40:29
Документ БР.: DOC_10191-70/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации