листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2017 година


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.2017-31.12.2017.xls

Објавено на: 28.02.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_26445-26/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.