листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери на Тетекс АД кое ќе се одржи на 04.04.2018


Odluki.pdf

Објавено на: 28.02.2018 08:48:02
Документ БР.: DOC_13285-5/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери