листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување

Согласно глава 6 од Правилата за котација

Макошпед АД известува дека неревидираните финансиски извештаи за 2017 година ќе бидат објавени на СЕИ НЕТ најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 28.02.2018 09:17:14
Документ БР.: DOC_10191-82/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации