листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери - 30.3.2018 година


Јавен повик за учество на XXVIII седница на Собранието на акционери.pdf

Објавено на: 28.02.2018 14:00:01
Документ БР.: DOC_10109-8/2018
Урнек: Јавен повик за собрание