листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГД Гранит АД Скопје известува дека годишните неревидирани,  неконсолидирани финансиски извештаи за 2017 година ќе бидат објавени најдоцна до 15.03.2018 година.

 

Објавено на: 28.02.2018 15:17:26
Документ БР.: DOC_10191-96/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации