листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01.2017-31.12.2017


ZAS-12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2017.xls

Објавено на: 01.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-38/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.