листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје известува дека Јавниот повик за Годишното собрание на акционери и пропратните материјали ќе бидат објавени на СЕИ Нет на 02.03.2018 година во текот на денот.

Објавено на: 01.03.2018 13:28:52
Документ БР.: DOC_10191-101/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации