листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава VI од Правилата за котација поднесуваме неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2017


Неревидирани финансиски извештаи 2017.xls

Објавено на: 01.03.2018 14:25:44
Документ БР.: DOC_26445-42/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.