листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ве известуваме дека Неревидираните Финансиски Извештаи за 2017 година. за АД Нова Стоковна Куќа ќе ги објавиме најдоцна до 15.03.2018 година.

Објавено на: 01.03.2018 16:14:52
Документ БР.: DOC_10191-106/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации