листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

Ве известуваме дека неревидираните Финансиски извештаи за 2017 година ке бидат објавени заклучно со 15.03.2018

Објавено на: 01.03.2018 15:52:29
Документ БР.: DOC_10191-102/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации