листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар


Предлог-Одлука од УО за дивиденден календар 2017 со Образложение.pdf

Објавено на: 02.03.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_13285-8/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери