листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Материјали за Годишно собрание на акционери на Алкалоид АД Скопје на 2 Април 2018 година


Материјали за Годишно собрание на акционери на Алкалоид АД Скопје на 2 Април 2018 година.pdf

Објавено на: 02.03.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_13285-9/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери