листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание - 04.04.2018 година

 


01 - Јавен повик за Годишно собрание на 04-ти април 2018 година.pdf

Објавено на: 02.03.2018 13:07:21
Документ БР.: DOC_10109-11/2018
Урнек: Јавен повик за собрание