листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.12.2017 ГОД.


Образложение 01.01-31.12.2017-1.doc

Објавено на: 05.03.2018 14:05:09
Документ БР.: DOC_10191-107/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации