листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 17 сопствени акции на Макпетрол А.Д.pdf

Објавено на: 05.03.2018 14:22:39
Документ БР.: DOC_12291-8/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции