листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

АД Струмичко Поле 01.01 - 31.12.2017


АД Струмичко Поле 01.01 - 31.12.2017.xls

Објавено на: 06.03.2018 08:42:26
Документ БР.: DOC_26445-48/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.