листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на Реплек АД Скопје


Javen povik za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 06.03.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_10109-12/2018
Урнек: Јавен повик за собрание