листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog- Odluki za Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 06.03.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_13285-12/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери