листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИКИ ИЗВЕШТАИ 01.01.-31.12.2017


12 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 07.03.2018 09:41:59
Документ БР.: DOC_26445-52/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.