листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД-Скопје соопштува:

 


Информација во врска за порастот на акциите - 2018.pdf

Објавено на: 08.03.2018 09:15:00
Документ БР.: DOC_10191-112/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации