листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери (Одлука 11)


Predlog -odluka 11.pdf

Објавено на: 08.03.2018 13:16:45
Документ БР.: DOC_13285-13/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери