листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на Пекабеско АД за периодот 01.01-31.12.2017 година.


12 Месечни известувања - Пекабеско ад - 2017.xls

Објавено на: 08.03.2018 13:40:10
Документ БР.: DOC_26445-57/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.