листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани консолидиирни финансиски извештаи на Тетекс АД за период 01.01.-31.12.207


RevidiraniKonsolidiraniFinansiskiIzvestai2017.pdf

Објавено на: 08.03.2018 15:46:58
Документ БР.: DOC_12304-3/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи