листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Годишни финансиски извештаи за 2017


12 Месечни известувања- 2017.xls

Објавено на: 09.03.2018 13:20:20
Документ БР.: DOC_26445-58/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.