листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017


AD-REV-6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2017.xls

Објавено на: 12.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-61/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.