листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-31.12.2017.xlsx

Објавено на: 09.03.2018 14:15:13
Документ БР.: DOC_26445-59/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.