листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во финансиски резултат на ОИЛКО 01.01.-31.12.2017.pdf

Објавено на: 09.03.2018 14:15:16
Документ БР.: DOC_10191-117/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации