листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ НЕКОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ-СИЛЕКС АД 01.01.2017-31.12.2017


01.01-31.12.2017- СИЛЕКС АД неkонсолидирано.xls

Објавено на: 12.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-65/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.