листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме образложение за остварени резултати во 2017 год.


obrazlozenie za ostvaren rezultat 2017g.docx

Објавено на: 12.03.2018 13:23:32
Документ БР.: DOC_10191-121/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации