листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на промените во фин. рез. на Макпетрол А.Д. 01.01.-31.12.2017.pdf

Објавено на: 12.03.2018 14:32:07
Документ БР.: DOC_10191-122/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации