листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

NEREVIDIRAN FINANSISKI IZVESTAJ 01.01-31.12.2017 GOD


NEREVIDIRAN FINANSISKI IZVESTAJ 01.0131.12.2017.xls

Објавено на: 13.03.2018 13:10:01
Документ БР.: DOC_26445-68/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.