листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ги објавуваме неревидираните финансиски извештаи за 2017 година


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2017.xls

Објавено на: 13.03.2018 13:23:33
Документ БР.: DOC_26445-69/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.