листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.17-31.12.2017


AD UTT 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2016.xls

Објавено на: 13.03.2018 14:43:56
Документ БР.: DOC_26445-70/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.