листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза на финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017 година


Obrazlozenie do berza finasiski izvestai 01.01.-31.12.2017.pdf

Објавено на: 13.03.2018 15:45:05
Документ БР.: DOC_10191-127/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации