листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност

ги објавуваме годишните неревидирани, неконсолидирани

финансиски извештаи за 2017г.

 


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2017.xls

Објавено на: 14.03.2018 13:18:26
Документ БР.: DOC_26445-73/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.