листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација на хартии од вредност

гo објавуваме коментарот кон неревидираните финансиски извештаи 2017г.


Komentar kon Finansiski izvestai I-XII-2017 g..pdf

Објавено на: 14.03.2018 13:18:31
Документ БР.: DOC_10191-128/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации