листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финасиските резултати за период 01.01.2017г. - 31.12.2017 г.


obrazlozenie na fin.rezultati so 31.12.2017.doc

Објавено на: 14.03.2018 13:19:14
Документ БР.: DOC_10191-129/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации