листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештаи 01.01-31.12.2017


12 Месечни известувања- трговски друштва.xls

Објавено на: 14.03.2018 13:19:31
Документ БР.: DOC_26445-74/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.