листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai za period od 01.01-31.12.2017 godina


Copy of 6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 14.03.2018 13:20:10
Документ БР.: DOC_26445-75/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.