листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за период од 01,01 - 31,12,2017


неревидиран финансики извештај 2017.xls

Објавено на: 14.03.2018 14:30:21
Документ БР.: DOC_26445-77/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.