листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани ФИ за 2017 година


Неревидирани ФИ за 2017 година.xlsx

Објавено на: 14.03.2018 15:00:01
Документ БР.: DOC_26445-80/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.