листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


PELISTERKA-NEREVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 01.01-31.12.2017


PELISTERKA AD - 31.12.2017.xlsx

Објавено на: 15.03.2018 08:56:28
Документ БР.: DOC_26445-84/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.