листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи од 01.01.2017 - 31.12.2017 за Теал АД


01.01-31.12.2017 -Природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.03.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-90/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.